Czy bóle spowodowane są przyjmowaniem Levetiracetam teva 500mg?

Witam, przyjmowałam przez miesiąc Levetiracetam teva 500mg-2xdziennie. Napady były rzadsze ale nadal występowały. Od miesiąca przyjmuję dawkę 750mg 2xdziennie. Mam okropne bóle głowy,takie nie do zniesienia. Moja neurolog niestety mało interesuje się tym jak się czuję. Mieszkam na wiosce i nie stać mnie by dojeżdżać do innego lekarza. Chciałam zapytac czy te bóle moga byc spowodowane braniem tego leku? Ból całej lewej strony głowy. Ciśnienie jest ok.

Dr n. med. MaĹgorzata Ĺwierkocka

Witam, przyjmowanie levatiracetamu nie powinno wiązać sie z występowaniem bólu głowy. Pozdrawiam serdecznie

Witam!
Kontakt z leczącym neurologiem. Przedstawić sprawę tak jak ona wygląda i na pewno uzyska Pani odpowiednią pomoć.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.