Czy da się schudnąć 7 kg w 10 dni?

WITAM. JESTEM MARTA. MAM 180 CM WZROSTU I WAŻĘ 78 KG. 26 CZERWCA WYBIERAM SIĘ ZE ZNAJOMYMI NA WAKACJE I WSTYDZĘ SIĘ POKAZAĆ W STROJU KĄPIELOWYM, BO MAM BOCZKI I GRUBE UDA, A NA DODATEK DRĘCZY MNIE CELLULITIS I ROZSTĘPY. NIECH MI PANI POWIE CZY MOŻLIWE JEST SCHUDNIĘCIE W CIĄGU TYCH 10-CIU DNI? OD DZIŚ WŁAŚCIWIE JUŻ ZACZĘŁAM SIĘ ODCHUDZAĆ. PIJĘ TYLKO SOK WIELOWAŻYWNY I OD RANA ZJADŁAM JABŁKO I NEKTARYNKĘ. JESTEM W STANIE ZASTOSOWAĆ KAŻDĄ DIETĘ, OBY MI TYLKO POMOGŁA. ZAWZIĘŁAM SIĘ I NIE POPUSZCZĘ. NIECH MI PANI DOARDZI JAKA DIETA BYŁABY DLA MNIE NAJLEPSZA. POZDRAWIAM.
ponad rok temu

Witam,
Utrata 7 kg w ciągu 10 dni, przy zastosowaniu fizjologicznej i zdrowej diety nie jest możliwa.

Bez ryzyka zdrowotnego, jedynie dzięki zastosowanej diecie redukcyjnej, (w 10 dni) może Pani stracić ok. 1-1,5 kg (przy zastosowaniu energetyczności 1200-1400 kcal). Podjęcie wysiłku fizycznego polepszy rezultaty. Picie jedynie soku wielowarzywnego i spożywanie samych owoców przez dłuższy czas może doprowadzić do powstania niedoborów składników odżywczych.

Proszę się zrelaksować i spojrzeć na własne ciało  z dystansem. Nie ma ideałów. Kwestią jest jedynie dobre maskowanie własnych niedoskonałości.

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku