Czy do TK z kontrastem lekarz może podać wynik kreatyniny i eGFR sprzed trzech miesięcy?

Witam, czy do TK (szyja, klatka, jama brzuszna, miednica) z kontrastem lekarz może podać wynik kreatyniny i eGFR z przed 3 miesięcy? Wydaje mi się to co najmniej dziwne...

Witam,
powinno być badanie wykonane na kilka dni przed TK.
Jednak jeżeli stan ogólny Pacjenta jest dobry, nie ma żadnych patologii i obciążeń wynik sprzed 3miesięcy może być miarodajny.