Czy gorączka i obfita wydzielina z pochwy mogą świadczyć o ciąży urojonej?

Witam. Mam problem, ponieważ mam gorączkę 37 stopni, dość obfitą wydzielinę z pochwy taką jak w czasie poowulacyjnym oraz bolą mnie piersi. Wykonałam 4 testy ciążowe w odstępach czasowych i wszystkie były negatywne, czy możliwe jest, iż jestem w ciąży? Dodam, że okres powinnam dostać za ok.9 dni. Mimo, iż dostałam okres poprzedniego miesiąca wciąż bardzo się stresuję i nieustannie o tym myślę. Czy to mogą być objawy ciąży urojonej?
KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie napisała Pani ile dni po stosunku wykonała Pani testy ciążowe. Trudno zatem określić, czy są one wiarygodne. Jeśli jednak było to co najmniej 14 dni, to jak najbardziej można zaufać negatywnym wynikom testów. A propos objawów, to teoretycznie może być to skutek ciąży urojonej. Bardziej prawdopodobna jest jednak nieprawidłowa interpretacja objawów fizjologicznych.