Czy jest jakieś ryzyko, że przeniosłem spermę z ust na jej narządy rozrodcze?

Razem z moją dziewczyną uprawialiśmy petting, po wytrysku zamoczyłem czubek palca w nasieniu i spróbowałem z czystej ciekawości. Po 20 minutach pieściłem wargi sromowe mojej dziewczyny językiem, czy jest jakieś ryzyko, że przeniosłem spermę z ust na jej narządy rozrodcze?

Proszę o odpowiedź;)

Witam serdecznie!
W jamie ustnej znajdują się niektóre enzymy trawienne, które rozpoczynają proces trawienia. Dodatkowo stale produkowana jest ślina, która przełykana jest kilkanaście razy na minutę. Nie ma zatem szans na pozostanie plemników w obrębie jamy ustnej i przekazanie ich na drogi rodne kobiety.
Pozdrawiam