Czy jest możliwe zajście w ciążę od razu po odstawieniu tabletek?

Witam, w połowie brania C*** odstawiłam je, ponieważ dostałam silnej migreny z wymiotami. Dodam, że w ciagu następnych dwóch dni współżyliśmy z partnerem nie przerywając stosunku. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

1. Stosunek przerywany NIE JEST METODĄ ANTYKONCEPCYJNĄ!!!!!! Proponuję stosować wiarygodne metody.
2. Prawdopodobniejństwo ciąży jest bardzo duże (większe, niż gdyby się Państwo w ogóle nie zabezpieczali), ponieważ po odstawieniu tabletek dochodzi do zwięszenia płodności i owulacji krótko po ostatniej tabletce.