Czy jest możliwość, że beta mogła jeszcze nie być wykryta?

Witam, mam 28lat i z mężem staramy się o dziecko. Proszę o pomoc w interpretacji wyniku. W 21dc wyszedł mi test owu dodatni. W 33dc beta hcg wynosiła 3,1ml. Dzisiaj jest 35dc i nadal nie ma okresu. Czy jest możliwość, że beta mogła jeszcze nie być wykryta? Przed próbami zajścia w ciąże zrobiłam niezbędne badania zlecone przez lekarza tj. usg, cytologie i morfologie i nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Czy jest sens powtarzać badanie ?

Proszę poczekać jeszcze kilka dni i jeśli krwawienie miesiączkowe się nie pojawi można powtórzyć badanie betaHCG - najbardziej miarodajne około 2 tygodnie po zapłodnieniu czyli od owulacji.