Czy mogę być w ciąży, skoro ciągle miesiączkuję?

Witam!
Mam bardzo ważne pytanie, staram się z mężem o dzidziusia, ale nam nie wychodzi, zrobiłam badania i u mnie wszystko w porządku. Myślałam, że już zaszłam, okres spóźnił mi się 13 dni, nigdy mi tak się nie spóźniał, no ale dostałam.
Zastanawiałam się, czy jest możliwość taka, że może jestem, moja mama miesiączkowała normalnie, gdy była w ciąży, może i ja tak mam?
Lekarz przepisał mi hormony, lecz teraz mam dylemat czy brać, czy nie, bo jeśli jestem, wezmę i coś się stanie? Czy podczas okresu test wykryje ciążę, jeśli ona jest i na ile procent? I czy mogę odczuwać jakiekolwiek zmiany, strasznie bolą mnie plecy u dołu, ale też nie wiem, czy to spowodowane miesiączką. Miałam 2 dni mocne bóle, a teraz prawie nic, a zwykle miesiączkuję 7 dni.

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,
Kobiety będące w ciąży mogą mieć 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Zatem krwawienie nie wyklucza ciąży.
Proszę jak najszybciej wykonać test ciążowy. Można go wykonać w trakcie krwawienia. Gdyby wynik był pozytywny, należy jak najszybciej skontaktować się z ginekologiem, aby postępowanie dotyczące przyjmowanego przez Panią leku.
Trudno określić czy dolegliwości bólowe pleców mają związek z ciążą.
Pozdrawiam