Czy może jednak to ciąża, ale jeszcze jest za niski poziom betaHCG?

Witam, od 5 miesięcy zażywam Duphaston w celu podwyższenia progesteronu i uregulowania cykli, aktualnie cykle zazwyczaj 28 dniowe, choć ostatni przesunął się o jeden dzień. Mijają 4 dni od spodziewanej miesiączki, mam delikatne skurcze w podbrzuszu, jakby przed okresem, lekko podwyższoną temp. (bez względu na porę 36,8-36,9, zazwyczaj 36,6), ładniejszą cerę, wahania nastrojów i cokolwiek wypije mam od razu parcie na pęcherz, gdzie nigdy tak nie miałam, uwrażliwione piersi. Test ciążowy - negatywny. Proszę o sugestię, co robić dalej. Czy może jednak to ciąża, ale jeszcze jest za niski poziom betaHCG?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję powtórzenie testu ciążowego, a w razie pozytywnego wyniku wykonanie badania b-HCG. Pozdrawiam!