Czy możliwe, że mam problemy z sercem?

Witam, wczesniej miialem stwierdzoną nerwice z atakami paniki. Udalem soe wiec do psychiatry . Biore asertin 50 mg 1/2 dziennie. Ataki paniki ustąpily natomiast zostało kołatanie serca , szybka męczliwość, ucisk zatok , ból z tyłu glówy i zaburzenia rytmu serca . Raz tetno jest bardzo niskie a raz za wysokie. Był robiony holter 24 h i wszystko okej , 5 pobudzeń komorowych i nadkomorowych, holter cisnieniowy w normie. Codziennie mierze cisnienie 115-135 na 70-85 takze prawidlowe . Prosze o pomoc co robic dalej bo boje sie o wlasne zdrowie . Mężczyzna 22 lata 189 cm i 95 kg
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry.

W opisanym przypadku wskazana stacjonarna wizyta u swojego lekarza prowadzącego leczenie który dokładnie zna całą historię Pana leczenia. Po zapoznaniu się z opisanymi objawami porówna je z wcześniejszą wizytą i zdecyduje o dalszym postępowaniu leczniczym.

Pozdrawiam