Czy po pierwszym stosunku okres może się spóźniać?

CZY PO PIERWSZYM RAZIE MOŻE SPÓŹNIAĆ SIĘ OKRES? 6 dni temu kochałam sie z moim chłopakiem, niestety zrobiliśmy to bez zabezpieczenia, stosunek trwał z pół minuty, ponieważ poczuł, że niedługo dojdzie i wyszedł ze mnie, gdy to zrobił, wyleciał mu płyn z penisa, wiedząc, że i w nim też są plemniki przerwaliśmy. Okres mam regularny co 28 dni niestety spóźnia mi się 3 dzień,czy to możliwe, że jestem w ciąży? Bardzo sie denerwuje, proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje możliwość ciąży, ale także stres, infekcja może powodować opóźnienie okresu.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

istnieje możliwość, że jest Pani w ciąży. Proszę wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.