Czy po poronieniu jest większa szansa na ciążę?

czy to prawda ze zaraz po poronieniu jest wieksza szansa na zajscie w ciaze? jak tak to dlaczego tak jest? poronilam 5.05.2014 w 6 tyg ciazy. uprawialam seks 10.05, 14.05, 15.05 i 17.05 jaka jest szansa ze zaszlam w ciaze?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Nie jest to prawda, po poronieniu wskazana przynajmniej 3-miesięczna przerwa przed rozpoczęciem starań o dziecko.