Czy po uderzeniu w brzuch w 14. tc coś mogło się stać dziecku?

Jestem w 14 tc i niestety podczas rodzinnej uroczystości ktoś wpadł na mnie i mocno uderzył mnie w brzuch. Brzuch bolał mnie po samym zdarzeniu oraz mam wrażenie ze w tym miejscu dalej boli mnie brzuch. Nie mam żadnych plamień. Mój ginekolog przyjmuje za dwa dni i strasznie sie martwię czy mogło się coś stać dzidziusiowi.

Lek. Tomasz Budlewski

raczej mało prawdopodobne lecz dla swojego spokoju warto jest udać się do lekarza ginekologa izby przyjęć szpitala ginekologicznego.