Czy podczas stosowania zastrzyków w brzuch z trombozą można zażywać syrop Mucosolvan?

Witam. W poniedziałek miała operację usuwania narosli z kości piszczelowej pod kolanem. Nie dawno pod raną pojawił się siniak. Noga jest lekko obrzęknięta. Czy jest to normalne ? Chciałam się jeszcze dowiedzieć, jeśli przyjmuję zaszczyki w brzuch z trombozą to czy mogę zażywać syrop mucosolvan na kaszel mokry?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli stosuje Pani fraxiparine lub Clexane to nie stwierdzono interakcji