Czy przez same pieszczoty można zajść w ciążę?

Witam,
mam 17 lat, wraz z moją dziewczyną 2 miesiące temu bawiliśmy się w takie pieszczoty, ale wszystko było dobrze, okres miała 20., skończył jej się 26.-27., tak jak powinien i zawsze bolał ją brzuch strasznie, a teraz zanim dostała okresu, miała plamienia, lekkie krwawienia, a godzinę później już zaczął się normalnie jak zwykle, następnego dnia zaczęła wszystko czuć tak jak zawsze i ma tak obfity jak zwykle.
Proszę o pomoc, gdy się tam jakiś czas temu bawiliśmy, na pewno nie było spermy, ani wkładania palców do pochwy na głębokość większą niż 1 cm.

Redakcja abcZdrowie

Skoro, jak Pan twierdzi, nie doszło do stosunku płciowego, nie można rozważać możliwości zajścia w ciążę. Dodatkowo za nieobecnością ciąży przemawiają dwie kolejne, regularne miesiączki.