Czy przyjmując Vessel mogę brać Acard?

Czy podczas przyjmowania leku vessel due f mogę nadal brać acard

Oba leki wykazują działanie przeciwzakrzepowe co powoduje, że będą silniej działać. Mogło to być celowe posunięcie lekarza. Istnieje ryzyko wydłużenia czasu krwawienia, w razie niepokojących objawów skontaktować się z lekarzem. Najlepiej zachować odstęp w czasie.