Czy są jakieś leki bez recepty, które pozwoliłyby mi się jakoś uspokoić?

Za półtorej tygodnia mam umówioną wizytę u psychiatry. Jednak ciężko mi wytrzymać do tego czasu. Cały czas łomocze mi serce, ciężko mi się skupić, chodzę otępiony, odczuwam lęk i bez przerwy myślę o tym jak bardzo jestem beznadziejny. Akurat mam zacząć nową pracę i nie wiem co zrobić, by pomóc sobie przynajmniej do czasu wizyty. Czy są jakieś leki bez recepty, które pozwoliłby mi się jakoś uspokoić i przestać się nieustannie bać?

Witam!
Zostają Panu tylko leki ziołowe - aptekarka pomoże dobrać odpowiednie. Ponadto treningi autogenne Schultza lub Jacobsena - można dostać w empiku lub sprzedaży wysyłkowej (z instrukcją), można być może na własny użytek ściągnąć z internetu?
Wszystko to działa przeciwlękowo. Oczywiście do hakerstwa nie namawiam, ale może są jakieś darmowe demo.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.