Czy stres i zmiana pogody prowadzi do zaburzeń cyklu?

Moje cykle raczej nie były regularne, ale ostatnie trwały 36,36,34. Z tego wynika, że powinnam dostać okresu jakoś w 1 tygodniu grudnia, a nadal nie dostałam. Chciałam się zapytać czy możliwe, że jestem w ciąży? Nie współżyję, chłopak, jedynie robił mi "palcówkę" i raz przypadkowo dotknął penisem obok mojej pochwy. Możliwość przeniesienia spermy lub ejakulatu była raczej mało możliwa.Cały listopad byłam na diecie,trochę się stresowałam plus nagła zmiana pogody,może to jest przyczyną spóźnienia?

Elżbieta Rhone

Witam,
z tego co Pani pisze to możliwość ciąży jest znikoma. Stres i dieta mogą nawet zatrzymać miesiączkę. Proponuję wykonaniu testu ciążowego - wynik negatywny praktycznie wyklucza ciążę.