Czy taki silny ból nerki i piana w moczu to coś poważnego?

spadłem ze schodów 2 dni temu udezyłem sie w okolicy nerki bolało mnie to do wczoraj do pewnego momentu gdy poczułem wielki bul na 10 sekund i od tego czasu nie boli mnie nerka ale pojawiła sie pijana w moczu czy to jest cos poważnego
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 9 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Aby odpowiedzieć na pytanie wymagana wizyta u swojego lekarza pierwszego kontaktu w celu przeprowadzenia badania podmiotowego i przedmiotowego po którym zostanie podjęta decyzja o diagnostyce z krwi i badanie obrazowe.

Proszę przed umówieniem wizyty poinformować w rejestracji, że jest Pan po urazie a więc zostaje Pan przyjęty przez lekarza w tym samym dniu.

Pozdrawiam