Czy ten opis jamy brzusznej jest niepokojący?

Dzień dobry, byłam dziś na USG jamy brzusznej,zaniepokoił mnie opis: Trzustka, duże naczynia i przestrzeń okołonaczyniowa widoczne częściowo przez treść jelit-zmian nie zobrazowano. Proszę o odpowiedź co znaczy taki wynik i czy mam się czegoś obawiać? Bardzo się martwię. Katarzyna

witam wynik nie sugeruje patologii, po prostu nie udało się uwidocznić narządów ze względu na treść zalegającą w jelitach