Badanie USG jamy brzusznej i wynik badania

Mam 46 lat i ostatnio byłem na badaniu USG jamy brzusznej w wyniku napisano: Pęcherzyk żółciowy cienkościenny,bez złogów. Przewód żółciowy wspólny,żyła wrotna,żyły wątrobowe,duże naczynia jamy brzusznej nie poszerzone.Wątroba,śledziona,nerki i pęcherz moczowy normoechogeniczne.Trzustka zatruta gazami.Nerka prawa długość 121mm,lewa 129mm.Gruczoł krokowy prawidłowej echogeniczności,objętość 20cm3. Nadnercza i węzły chłonne zaotrzewnowe nie powiększone.Co to wszystko oznacza?

To prawidłowy opis narządów jamy brzusznej. Trzustkę nie uwidoczniono z uwagi na przesłonięcie jej przez gazy jelitowe (często tak się zdarza, to typowy stan).