Czy test ciążowy wykonany w 5 dni po stosunku jest wiarygodny?

Biore tab antyko 3miesiąc.5dnia nowego opak zapomniałam zarzyć tabl,zrobiłam to następnego dnia rano(mineło8-9h),na czczo.Poszłam spać i 4h po zwymiotowałam.Tego dnia zarzyłam jeszcze tabl normalnie i 2następne dni też.Następnie kochałam się bez dod.zabezp.Już po 2 dniach wystąpiło lekkie,brązowe plamienie i trwa ono tydzień+5dni bóle podbrzusza.Czym może być spowodowane?Tabl mogły stracić na skuteczności?Wyniki negatywny testu,tydzień od stosunku jest wiarygodny?za 5dn spodziewam się okresu

Pozdrawiam.