Czy to mnogość objawów zaburzenia borderline?

Witam. Dostrzegam u siebie mnogość objawów zaburzenia borderline, do tego wiele objawów nerwicowo-depresyjnych, które mogą pośrednio z BPD wynikać. Od zawsze czułem się "inny", samotny wśród ludzi (mimo tego, że jestem dość ekstrawertyczny), bardzo mocno czułem i bardzo wiele myślałem. Mam pytanie: czy na to, jakie mam ze sobą problemy mogło wpłynąć to, że po narodzinach ponad trzy tygodnie byłem w szpitalu oddzielony od matki (była chora), i zanoszono mnie do niej tylko na karmienie? Pozdr.

Witam serdecznie,

widzę, że Pan już sobie postawił diagnozę. Niestety nie napisał Pan na podstawie jakich objawów . Nie podając objawów jakie Pan u siebie zaobserwował chyba nie oczekuje Pan odpowiedzi ?
Jednakże jeżeli naprawdę ma Pan borderline, nerwicę i depresję to powinien Pan chyżo
zrobić sobie termin u Psychoterapeuty, bo to bardzo ciężkie zaburzenia psychiczne
i nieleczone mogą spowodować nieobliczalne skutki.

Pozdrawiam