Czy to też objaw nerwicy?

Witam mam 20 lat dwóch lekarzy zdiagnozowało u mnie nerwicę. Robiłem wszystkie badania usg jamy brzusznej itd. wszystko wychodziło bardzo dobrze, tabletki pomagają przestały mi drżeć powieki, i przestaje powoli szumieć w uszach. Jest tylko jeden problem gdy popatrzę na klatkę piersiową widzę przy lewym sutku jak się coś unosi raz to jest na sutku raz niżej raz nawet w żołądku co to może być czy to też objaw nerwicy?

Witam Pana,

podczas oddychania klatka piersiowa unosi się do góry; wdech - unosi się klatka, jeśli oddychamy przeponą unosi się brzuch, zachęcam do podjęcia leczenia zaburzeń lękowych metodą psychoterapii w paradygmacie poznawczo - behawioralnym.

Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś