Czy wynik BHCG jest poprawny?

Dzień dobry Proszę o interpretacje mojego wyniku beta hcg 18 września miałam 1 dzień miesiączki e październiku już miesiączki nie dostałam zrobiłam 3 testy wyszły pozytywnie udałam się w we wtorek do lekarze stwierdził że na usg było widać wczesną ciążę ale kazał wykonać test beta hcg wykonałam go w środę wynik 304,74 mlu/ml czy wynik jest poprawny??? proszę o odpowiedź strasznie się boje Z góry serdecznie dziekuje Pozdrawiam Paulina

Lek. Katarzyna Szymczak

Pojedynczy wynik niewiele mówi, ważniejszy jest przyrost bhcg, podana wartość sugeruję 3-4 tydzień.
Pozdrawiam