Czy zatem, mimo ujemnych testów, owulacja się odbyła?

Witam. Staramy się z mężem o dziecko. Ze względu na problem z PCOS i wysoką prolaktyna lekarz zalecił obserwacje cyklu. Miedzy innymi mierze temperaturę.Na wykresie wyraźnie widać spadek tepm i skok.Niestety testy owulacyjne wychodzą ujemne. Czy zatem mimo ujemnych testów owulacja się odbyła?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze testy nie maja 100% skuteczności i Ew można wykonać usg monitorujące