Delikatne rwanie w okolicach łydek i pieczenie stóp

Witam mam 24 lata i waze 69 kg od dluzszego czasu zaobserwowalem u siebie niepokojace delikatne rwanie w okolicach lydek i piekace strasznie stopy. Zaobserwowalem rowniez spora synusoide zachowan. W ulamku sekundy potradie dostac nudnosci oraz palpitacji serca ktore przypomibaja stan naglego nieoczekiwanego stresu, czy to sie jakos laczy ze soba? Prosze o rade

Jeśli nie jest to przedawkowanie kofeiny i innych substancji pobudzających to proszę sprawdzić tarczycę. Proszę wprowadzić ćwiczenia rozluźniające mięśnie i relaksację poizometryczną mięśni łydek. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki