Depresja i zaburzenia schizotypowe

Witam mam problem leczę depresję oraz zaburzenia schizotypowe już ponad 8 lat próbowałem chyba już wszystkie leki od SSRI po NDRI dosłownie i nadal zero poprawy kompletnie straciłem nadzieje czy jest jakiś inny rodzaj leczenie/sposób na to czy to koniec(do końca życia obniżony nastrój napęd)?

same leki to nie wystarcza.potrzebna jest tez psychoterapia.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witaj,
nieprawdą jest,że musisz do końca życia zmagać się z depresją,więc zawnioskuj ,żeby lekarz umozliwił Ci psychoterapię albo idż sam.Dobrze działają spotkania grupowe prowadzone przez terapeutów,ale zwykle poprzedza je psychoterapia indywidualna,która pomaga rozpoznać słabsze strony w społecznym funkcjoowaniu.
Zapraszam w razie potrzeby do siebie.
Pozdrawiam serdecznie.