Dlaczego bolą mnie kości z odczuwaniem takiego ciągnącego zimna?

Witam. Od dwóch tygodni bolą mnie kości z odczuwaniem takiego ciągnącego zimna w kościach rąk i nóg , nie mam gorączki ,bólu gardła ani kaszlu. Moje całe ciało paruje do tego stopnia, że śpię z ręcznikiem na szyi i w piżamie - śpię pod przykryciem kołdry i koca i wcale nie jest mi za ciepło ale wtedy nie czuję bólu i zimna w kościach , przebieram się w nocy z 5-6 razy gdyż piżama i ręcznik są tak mokre jakbym wyjęła je z pralki lekko odwirowanie ( mokra i zimna kołdra z piżamą budzi mnie ) wstając jestem cała zlana potem od głowy do stóp. Moje ostatnie wyniki : Potas 4.4, sód -143, chlorki - 102, ck-71.KREATYNINA - 0.83, CRP-2.6, TSH-1.44, EUROCYTY 13,LEUKOCYTY 10,NABŁ PŁASKIE 29, BAKTERIE - 393,WAŁ.PAT.-0.1 MOCZ UJEMNY oprócz cież.właść. 1.020, PH -5,

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i zlecenia odpowiednich badań. Koniecznie należy wykonać badanie morfologii krwi z rozmazem ręcznym, OB, CRP, badanie ogólne moczu. Dalszą diagnostyką powinien pokierować lekarz po dokładnej ocenie pani stanu klinicznego.