Dlaczego dusi mnie chrypka z flegmą?

Witam ponownie, obecnie jestem w Holandii i dlatego ciezko mi tu isc do lekarza bo obecnie nie jestem jeszcze ubezpieczona i musiałabym placic , dzisiaj z rana dusi mnie chrypka z flegma ..taka wydzielina na pewno gdzieś we mnie siedzi bo to juz od piątku ale cale dnie nie kaszle ani nie mam kataru. Raz mnie migdalek przez parę godzin tylko bolał..flegma czasem wychodzi nosem z krwią ,niewielka ilość ale jest..

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można Cos więcej powiedzieć