Dlaczego mój partner się do mnie nie odzywa?

witam od pół roku spotykam się z 40 letnim facetem dodam że jest kawalerem w niedzielę po raz drugi z jego rodzicami na festynie. Nie wiem dlaczego od poniedziałku milczy nie odpisuje na smsy jak dzwonię to nie odbiera, dodam że w niedzielę jego tata ciągle pogadywał o dziecku żebym na noc została że w końcu Paweł powinnien swoje miasto pokazać a on niby w żartach że rzecznika nie potrzebuje. Moźe w ten sposób dał mi znać że nie myśli poważnie

Trudno jest odpowiedzieć na pytanie dlaczego Pani partner się do Pani nie odzywa. Jeśli on sam nie odpowiada Pani na to pytanie, sugeruję zaakceptować ten stan rzeczy.

Witam Panią. Na podstawie tego co napisała Pani o sytuacji, w której się Pani znajduje chciałbym Pani zwrócić uwagę na pewną pułapkę. Kiedy w naszym otoczeniu, ktoś (zwłaszcza osoba bliska) zachowuje się w sposób niezrozumiały to możemy szukać winy w sobie. Zwłaszcza jeśli ta druga osoba milczy i nie odpowiada na Pani próby kontaktu mogą Panią nachodzić myśli o tym co Pani zrobiła, albo czego nie zrobiła. Proszę na to uważać. Zresztą możemy odwołać się do faktów. Pół roku spotkań (znajomości) nie może Pani dawać wiedzy o wszystkich możliwych powodach milczenia tej drugiej osoby. Jakkolwiek zabrzmi to trywialnie proszę być cierpliwą i proszę zadbać o siebie. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/