Dlaczego moje stopy i dłonie są lodowate?

Witam! Mam 25 lat i jestem kobietą, od kilku lat męczę się ze stopami i dłońmi, problem polega na tym, że non stop są bardzo zimne, wręcz lodowate. Potrafi mi być w całe ciało gorąco, a stopy i dłonie nadal są lodowate. Nawet podczas kąpieli czuję, że woda delikatnie robi się chłodna od tego zimna. W tamtym roku byłam z tym u lekarza, ale stwierdził, że nic mi nie dolega i nie ma na to żadnych środków. Czy naprawdę nie ma możliwości by cokolwiek coś z tym zrobić? Jakieś badania, cokolwiek?
KOBIETA, 25 LAT 5 miesięcy temu

Dzień dobry.

Opisane objawy wymagają odpowiedniej diagnostyki przed oceną stanu zdrowia. Przed wizytą u lekarza

warto wykonać morfologia z rozmazem, CRP, Lipidogram, Próby wątrobowe, Glukoza, kreatywne, Kwas moczowy, Witamina B12.

Diagnostyka EKG spoczynkowe.

Całą diagnostykę przeanalizować z dokładnym wywiadem, badaniem fizykalnym i w razie nieprawidłowości zlecić konsultacje do odpowiedniego specjalisty.

Do rozważenia diagnostyka obrazowa USG tętnic dolnych, górnych po wykonanej diagnostyce laboratoryjnej.

Pozdrawiam