Dlaczego od pewnego czasu nie mam apetytu?

Nie wiem co się ze mną dzieje, od jakiegoś czasu nie mam apetytu, dokładnie mniej więcej od tygodnia, od 1 stycznia co jakiś czas leci mi krew z nosa, w miejscach w których jest więcej ludzi i jest cieplej kręci mi się w głowie.

Dzień dobry, opisane przez Panią objawy są bardzo niepokojące. Zdecydowanie polecam jak najszybszą konsultację z lekarzem, na pewno otrzyma Pani skierowanie na badanie krwi. W razie niedokrwistości oczywiście wymagana jest oczywiście zdrowa dieta (proszę nie zapominać o owocach, warzywach, sokach) oraz zdrowy tryb życia (unikanie stresu, aktywność fizyczna) .