Dlaczego odczuwam ból istnienia?

Witam, aktualnie mam 19 lat i chce popełnić samobójstwo. Moje życie uważam ze przyjemne i łatwe, to samego aktu egzystencji nie jestem w stanie znieść. Ciągle czekam aż skończy się film, lekcja, obiad, spotkanie z przyjaciółmi..... Jedynym wybawieniem jest sen. Odczuwam ból istnienia tak silny iż niemal cierpię fizycznie. Myśli samobójcze towarzyszą mi od wczesnego dzieciństwa, wraz z wiekiem nasilają się i kształtują coraz wyraźniej. Jedyną rzeczą która mnie powstrzymuje jest wyobrażenie smutku i cierpienia mojej rodziny, mojej matki. Boje się że śmierć wcale nie jest zakończeniem tej agonii.................

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychiatrycznej, psychologicznej w Poradni Zdrowia Psychicznego. Jeżeli ma Pani odczucie, że ma trudności w poradzeniu sobie z sytuacją, może skorzystać z szybkiej pomocy psychiatrycznej w szpitalu.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl