Dlaczego podczas snu straciłam przytomność?

Witam, dostałam drgawek podczas snu i straciłam przytomność. Niestety spadlam z łóżka i rozcielam sobie skórę pod okiem. Nie przegryzlam języka ani nie oddałam moczu. Niestety nie polykalam śliny podczas ataku. Po odzyskaniu przytomność nic nie pamietalam.

Witam serdecznie, powinna Pani na wszelki wypadek zbadać się u neurologa. Piszę na wszelki wypadek, bo może miała Pani drgawki miokloniczne po których spadła Pani z łóżka i wtedy straciła Pani przytomność. może też po prostu Pan zasnęła i spadła z łóżka, Nic nie wiadomo bo jeżeli straciła Pani przytomność i nic nie pamięta...
Pozdrawiam

Witam!
Neurolog badanie neurologiczne, EEG, RM głowy, badania laboratoryjne z poziomami cukru, mocznika i elektrolitów. Czy to był pierwszy napad padaczkowy, czy bierze Pani jakieś leki. Wszystko trzeba wyjaśnić!
Powodzenia
W. Łuczkowski.