Dni płodne a dotykanie nasienia

WItajcie! Teraz są moje dni plodne. podczas zdejmowania majtek dotykalam pochwy i posladkow.. Boje się, że wcześniej dotykałam przedmiotów ze spermy. a przed dotykaniem siebie tam, nie umylam rąk. Jak duże ryzyko ??

Jakby plemniki były tak aktywne i atakowały z poręczy schodów, to większość kobiet byłaby wielokrotnie w ciąży bez miłosnych igraszek...
Warto zadbać o siebie i się nie zadręczać.
Pozdrawiam Świątecznie. JW