Ryzyko przeniesienia plemników poprzez dotykanie przedmiotów

Witam, mieszkam razem z nastoletnią siostrą i rodzicami. ostatnio masturbowalem się. nie umylem rąk, dotykalem roznych przedmiotow. i wiem,ze moja siostra poszla potem do lazienki za potrzeba, ubierala wkladke no i pewnie majtek tez dotykala. czy jest ryzyko ciazy, jesli dotykala tych samych przedmiotow co ja? twierdzę iż nie wkladala palcow do pochwy. Siostra ma 16 lat

Prokreacja bardzo mało prawdopodobna, ale nie niemożliwa.
Proszę wyciągnąć wnioski na przyszłość.
Pozdrawiam. JW