Dolegliwości a zabieg usunięcia pęcherzyka

Witam, jestem ze śląska, niestety Neurolog mnie nie badał ponieważ P. doktor nigdy mi nie zaproponowała takiej wizyty. Wszystkie dolegliwości wiążę z ostatnio przebytym zabiegiem usunięcia pęcherzyka, który był przyczyną OZT. Przed OZT bóle w plecach nigdy nie wiązałam z trzustką, ponieważ nie wiedziałam jak boli trzustka. Natomiast w dwa tygodnie po zabiegu zaczęło mnie boleć w dołku, trochę niżej no i te bóle w plecach. Amylazy we krwi i moczu OK, lipaza OK, gastro. OK, Ca 19.9 OK, TK OK ?

Po zabiegu jaki Pani przeszła, po wynikach badań, po dolegliwościach jakie Pani opisuje nie widzę podłoża wskazującego na bóle związane z zapaleniem trzustki. To raczej dolegliwości związane ze zwyrodnieniem, zaburzeniami w funkcji kręgosłupa i nerwów wychodzących z kanału kręgowego. W takim wypadku radziłbym skonsultować się z neurologiem. Być może zaleci po bezpośrednim badaniu np. RTG kręgosłupa, TK lub rezonans. Wyniki tych badań mogą wyjaśnić przyczynę dolegliwości bólowych.