Dreszcze przy braku gorączki

Witam od paru dni mam taki problem, bardzo źle się czuje i mam bóle głowy i bardzo mi ciepło, lecz nie mam gorączki mam apetyt i nie mam dreszczy 3 dni temu od 20.30 do 23.50 robiłem ważny projekt po czym rano wstałem o 6 obudził mnie budzik do pracy i od rana zaczęło mi dokuczać to co teraz do tej pory w pracy pracuje przed komputerem jednak w wolnym czasie trenuje i prócz komputera mam inne zajęcia i nie wiem co się dzieje

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy przemęczenia. Sugeruję zgłosić się na wizytę do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.