Duża ilość gazów i wysypka u 11-miesięcznego chłopca po spożyciu mleka

Witam jestem mama 11 miesięcznego chłopca,od jakiegoś czasu mamy problem z mlekiem.od ponad pół roku Kacper je nan pro obecnie nan pro 2 i robi duzo kupek ok 5-6 dziennie sa zielone.konsystencja jest różna pierwsza zazwyczaj normalna a reszta już dość rzadkie czasem śluzowate.do tego ma duzo gazów czasem wydaje mi się że bolących bo zaczyna płakać.do tego trze oczka drapie się po uszkach i ma katar.zmieniłam mu mleko na nan pro 2 ha ale dostał wysypki.czy to może być wina mleka?

mleko często powoduje alergie która tak się objawia jak Pani opisuje. Można stosować Bebilon Pepti ( lekarz rodzinny wypisze na receptę ) jeśli pomoże to dowód na alergię. Jeśli to nie pomoże to Nutramigen ( też na receptę) , poza tym alergia może być na inne produkty , można drogą eliminacji dojść co uczula.