Gdzie mogę leczyć chorobę Pageta sromu?

Od blisko 10 lat cierpię na chorobę Pugeta sromu. Ginekolodzy i dermatolodzy nie znajdowali na to schorzenie remedium, Obecnie stosuje się zabiegi fotodynamiczne. Pobrałam 10 zabiegów w Szpitalu Brodnowskim, Obecnie nie ma uczulacza i nie mogę kontynuować leczenia. dolegliwości (swędzenie, czasami pieczenie . W której lecznicy mogę znaleźć pomoc (pilne)? Będę wdzięczna za informacje Wyrazy szacunku.

Proszę się kontaktować z lekarzami w szpitalu prowadzącymi leczenie, będą mieli informacje kto i gdzie jeszcze poza ich ośrodkiem zajmuje się tą terapią. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.