Gruczolakowłókniak piersi lewej

Witam,6 miesięcy temu wykryto mi gróczalowłókniaka piersi lewej,zrobiono mi biopsje cienkoiglową i nic złego nie wyszło mimo tego miałam zabieg i wycięto mi go.Po paru miesiącach poszłam na kontrolę Usg i w tej samej piersi wykryto mi dwa nowe gróczalowłókniaki i trzeci podobno jeszcze się tworzy czy to normalne?,do onkologa jestem zarejestrowana za 2 miesiące, czy tym razem możliwe jest ze może to być zmiana złośliwa,czy teraz będę miała biopsje tych 3 guzików na raz? Mam 34 lata

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety te zmiany mogą nawracac. Ryzyko że będzie to zmiana złośliwa jest niewielkie, najprawdopodobniej konieczna będzie biopsja wszystkich guzków.
Pozdrawiam