Grzyb na ścianach a zaburzenia koncentracji

Od jakiegoś czasu miałem zaburzenia koncentracji, problemy z myśleniem oraz zaburzenia pamieci. Później okazało się, że w mieszkaniu na ścianie za szafą jest wielki czarny grzyb. Po usunięciu grzyba moje objawy minęły w zasadzie natychmiast. Czy to możliwe żeby alergia na pleśń objawiała się w taki sposób przez m.in. problemy z koncentracją i myśleniem, a jednocześnie nie powodowały problemów z oddychaniem, itp? Dziękuję za pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, alergia może mieć rożne manifestacje. Prosze skonsultować sie z alergologiem, ktory oceni, czy rozwinął Pan alergie na antygenu pleśni. Pozdrawiam