Implanty zębowe na metalowym wkładzie a badanie rezonansem magnetycznym głowy

Witam. Proszę o informację, czy mogę miec badanie głowy rezonansem magnetycznym. Mam implanty zębowe oraz metalowe elementy w lewym przedramieniu.

Witam serdecznie,

Jest to przeciwwskazanie względne do wykonania badania MRI. Oznacza to, że badanie może być wykonane po konsultacji z lekarzem zlecającym badanie lub radiologiem w Pracowni MRI.

Pozdrawiam.