Jak leczyć krwiaka dróg rodnych?

Na przełomie 6/7 tyg z powodu krwawienia zdiahnozowano u mnie krwiaka po zastosowaniu luteiny 3 ×100 krwawinie ustalo po 4 dniach wypisano mnie do domu. W 8 tyg kontrola i krwiak dalej obecny. Teraz jestem w 9 tyg i poawilo sie bardzo deikatne brudzenie na kolo brązowo zolty czy jest to normalne zjawisko

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u ginekologa po badaniu będzie kozna coś więcej powiedzieć