Krwawienia 8 tygodni po porodzie

Jestem 8 tyg po porodzie bralam od 6 tyg tabl na powstrzymanie krwawienia (plamienie) i dalej krwawie (plamie) a po 3 dniach brania tabl znacznie ustalo i znow wrocilo po zakonczeniu tabl dlaczego??? 2 tyg temu bylo duzo sluzu z krwia i brazowa wydzielina a teraz krew ze sluzem

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Ze względu na długotrwałe krwawienie, wskazana jest konsultacja ginekologiczna.