Jak leczyć moje dolegliwości po przeziębieniu?

Dzien dobry, 4 tygodnie temu przeziebilam sie i niestety nic nie pomagalo wiec zaczelam brac duomox bez konsultacji z lekarzem. Po antybiotyku wszystkie syndromy przeziebienia minely, lecz po kilky dniach znow zaczelam odczuwac suchosc w gardle i tak o to od 3 tyg czuje jakbym miala cos w gardle. Nie odczuwam innych symptomow procz suchosci w gardle, uczucie cala obcego w gardle i czasem lekkiego bolu spowodowanym przez suchosc. Stosuje tablwtki do ssania i inne preparaty ale nic nie pomaga. Czasem mam problem z mowieniem jakby ta gorka byla powiazana z zatokami.

szanowna Pani, jeśli trwa to tak długo to już dawno powinna udać się Pani do lekarza