Jak leczyć nawrót nerwicy u 35-latka?

Witam. Po 1.5 rocznej przerwie w leczeniu farmakologicznym nerwicy lekarz ze względu na powracające stany lękowe zalecił ponowne wdrożenie leku Asertin 50mg. 3 dni temu w aptece zakupiłem lek Sealoft 50mg (pani farmaceutka powiedziała ze jest to zamiennik) lek przyjmuje już drugi dzień w dawce 25mg tak jak zalecił lekarz, przez pierwszy tydzień. Moje pytanie dotyczy efektów nieporządanych gdyż szczerze mówiąc po raz pierwszy przeczytałem ulotkę i się przestraszyłem tym co piszą w szczególności o zespole serotoninowy. Tak jak wspomniałem, przyjmuje lek drugi dzień i mam takie objawy jak lekkie zgrzytanie zębami, lekkie bóle głowy i lekkie sporadyczne duszności. Chciałbym sie zapytać czy te objawy są normalne i czy miną po jakimś czasie czy powinienem powiedzieć obcym lekarzowi?

Witam Pana,

proszę rozważyć leczenie metodą psychoterapii, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny, wykazuje wysoką skuteczność w leczeniu zaburzeń lękowych. Odnośnie farmakoterapii należy dopytać lekarza prowadzącego, ustalającego leczenie.

Pozdrawiam serdecznie