Jak leczyć wciągniętą do środka błonę bębenkową?

Witam! Mężczyzna wiek 34l.Po wizycie u laryngologa lekarz stwierdził wciągniętą błonę bębenkową do środka ucha.Lekarz mówił jeszcze ze jest ujemne ciśnienie w uchu i dlatego tak mam.Przez to mi szumi w tym uchu oraz uczucie zatkanego ucha mam.Lekarz przepisał avamys oraz deslodyna i jak to nie pomorze to mówił ze to schorzenie od alergii.Ale ja to mam po zapaleniu ucha środkowego,wiec jak od alergii.Prosze o jakaś rade bo nie wiem co dalej.Aha tympanometria oraz audogriam mam bardzo dobre wyniki

Jeżeli wyniki audiometri i tympanometrii masz w normie to zmaczy że jesteś zdrowy a te leki przepisane daj temu lekarzowi co je przepisał. Smacznego.