Jak można wyleczyć trądzik genetyczny?

Leczenie trądziku genetycznego. Jak wyleczyć? Biorę trzecią kurację Izotekiem. Pierwsz trwała rok druga pół roku. Oczywiście zawsze można szukać przyczyny w trądziku hormalnym jednakże mam regularny okres. Lekarz mi mówił że to raczej wtedy nie hormony. Ze względu na desperację biorę Izotek, bo na te wszystkie badania hormonów potrzeba dużo czasu i pieniędzy. Jeżeli za trzecim razem się nie uda to może skorzystam z tych badań. Jednakże celuję w trądzik genetyczny tylko jak go zwalczyć czy on minie? Mojej mamie minął jak miała 25 lat. Ja mam 23.

trądzik jest zawsze "hormonalny" = receptory odbierają normalne poziomy jako nadmiar androgenów
"genetyczny" to cecha rodzinna
leczenie jest wielokierunkowe i niezależne od nazwy
a badania hormonów zazwyczaj nic nie wnoszą

www.doktorsawicki.pl

proszę podawać nazwę miejscowości - to może ułatwić zalecenia